Magia świąt a rola oświetlenia. Co mają ze sobą wspólnego?

0
3163

Bardzo często zdarza się, że nie doceniamy roli światła w naszym domu. Zwłaszcza w grudniu, gdzie wieczory są długie i ciemne, a świąteczny nastrój powoli udziela się każdemu domownikowi. Okazuje się, że Boże Narodzenie oraz oświetlenie mają wspólny mianownik. Jaki? Chodzi o ten niezmienny, magiczny klimat, dzięki któremu czujemy się lepiej. Mimo tego, że nic w naszym życiu nie uległo zmianie: w korkach stoimy tyle samo, pracujemy dalej w zabójczym tempie, a budzik rano znowu nie chce nas obudzić… Tak więc zatroszczmy się o nasze samopoczucie w te grudniowe wieczory. Jak zaaranżować świąteczne oświetlenie w domu, aby poczuć prawdziwą magię świąt? Sprawdź.

 

Lampki choinkowe – klasyka obecna w każdym domu

Może się to wydawać banalne i oczywiste, ale nawet te zwykłe lampki choinkowe, tak pieczołowicie rozplątywane z wielkiego supła co roku, kryją w sobie magiczną moc. Mogą przepięknie rozświetlić nie tylko klasyczne drzewko bożonarodzeniowe, ale również różnego rodzaju ręcznie robione dekoracje, czy nawet okna lub parapety. Idealnie będą komponowały się w dużym, przestronnym salonie na żywej choince, w pokoju dziecięcym pełniąc rolę uspokajającego, prawie niewidocznego światełka w tle, a nawet przed domem lub na balkonie, wyznaczając miejsce lądowania dla reniferów i świętego Mikołaja.

Lampki choinkowe można kupić w różnych kolorach: białym, niebieskim, zielonym czy czerwonym. Dla niezdecydowanych powstały światełka różnokolorowe oraz migoczące.

Warto jednak podkreślić, że dekorując dom tymi małymi ozdobami, potrzebny jest umiar.

Prawdziwą magię świąt lampki odkrywają dopiero wtedy, gdy są odpowiednio wyeksponowane i nie zabierają zbyt wiele miejsca. Okazuje się, że nawet jeden sznur światełek, położonych w widocznym miejscu, może skutecznie stworzyć pożądany, bożonarodzeniowy klimat. Pamiętaj, że są jeszcze innego rodzaju ozdoby, którym również powinnaś zarezerwować miejsce w swoim domu. O jakie konkretnie gadżety chodzi?

Lampki choinkowe Miloo Home: wyjątkowe oświetlenie twojego domu

Dla tych, którzy nie potrafią zadowolić się tylko choinkowymi lampkami, mamy świet(l)ną wiadomość! Na stronie Miloo Home możesz znaleźć wiele różnych rozwiązań na to, jak wprowadzić świąteczny klimat do swojego domu za pośrednictwem świecących dekoracji. Jest ich całkiem sporo, a więc nawet najbardziej wymagający świąteczny dekorator znajdzie coś dla siebie.

Lampki w kształcie kul z ozdobami w środku

Taka nietuzinkowa ozdoba potrzebuje specjalnego miejsca w twoim domu. Niezależnie od tego, czy będzie to największa gałąź na choince czy parapet w twojej sypialni – te niespotykane światełka dopasują się do twojego wnętrza i nadadzą mu świątecznego charakteru!

Świecące bombki!

To prawdziwa świąteczna nowość, która lekko modyfikuje tradycyjne ozdoby. Świecące bombki w różnych kształtach oraz kolorach sprawdzą się idealnie w nowoczesnych wnętrzach, na choince czy parapecie.

Poznaj wyjątkowe lampki choinkowe Miloo Home – sprawdź już teraz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here