Aluminiowe systemy przesuwne – poznaj ich zalety

0
212

Aluminiowe systemy przesuwne z oferty AWILUX to wysokiej jakości rozwiązania o wszechstronnym zastosowaniu. Mogą być stosowane na zewnątrz, jako szerokie przejścia na tarasy i balkony, jak również wewnątrz budynku, do transparentnego podziału przestrzeni. Są energooszczędne, o wysokim poziomie wzornictwa i nadają się idealnie do indywidualnych aranżacji.

Wytrzymałość i trwałość

Systemy przesuwne AWILUX są wykonane z aluminium, które charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na korozję. Dzięki temu są one bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje długą żywotność produktu. Poza tym, aluminium to materiał, który łatwo poddaje się recyklingowi, co w czasach szczególnej dbałości o środowisko ma swoje istotne znaczenie. Użytkownikom zapewniają z kolei bardzo wysoki stopień izolacji termicznej i akustycznej. Dzięki temu możemy cieszyć się komfortową temperaturą w pomieszczeniu, a także ochroną przed hałasem z zewnątrz.

xn75rbhmd44xhsl.png

Drzwi przesuwne Schüco otrzymały Złoty Laur Konsumenta. Co czwarty respondent wskazał markę Schüco jako najlepszą w kategorii drzwi przesuwne.

https://www.awilux.pl/newsView,73,drzwi-przesuwne-wyroznione,PL

Estetyka

Aluminiowe systemy przesuwne AWILUX to nie tylko funkcjonalne, ale również bardzo estetyczne rozwiązanie. Ich minimalistyczny design i elegancka forma doskonale wpisują się w nowoczesne wnętrza i dodają im stylowego charakteru. Próg systemów przesuwnych osadzony jest w podłodze, co powoduje, że praktycznie jest to płaska powierzchnia o wyniesieniu liczonym w milimetrach. W ten sposób eliminujemy bariery architektoniczne w przejściu między dwoma pomieszczeniami czy między pomieszczeniem a tarasem zewnętrznym.

Kiedy decydujemy się na budowę domu, dążymy do tego, aby jego otoczenie miało jak najwięcej walorów widokowych i estetycznych. Dzięki zastosowaniu drzwi przesuwnych otwieramy wnętrza na panoramę zewnętrzną, niezależnie od tego czy jest to architektura zielona, jezioro, las czy góry. Eksponujemy widoki, które dają nam wiele pozytywnych doznań.

Duże przeszklenia

Systemy przesuwne Awilux charakteryzują się dużymi przeszkleniami, co pozwala na maksymalne wykorzystanie naturalnego światła i zapewnia wspaniałe widoki na zewnątrz. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie przestrzeń i naturalne oświetlenie.

Nowoczesne technologie drzwi przesuwnych pozwalają na ukrycie wszelkich mechanizmów. Stosując przy tym wąskie profile uzyskujemy efekt szklanej ściany, która w każdym momencie może zostać otwarta. Zapraszamy w ten sposób do wnętrza światło naturalne, które powoduje, że pomieszczenia wydają się jaśniejsze i bardziej przestronne niż w rzeczywistości.

ey2u78hfz6j79n2.jpg

Aluminium cechuje bardzo wysoka stabilność, dzięki czemu możliwe jest projektowanie konstrukcji o wąskich profilach i wielkich przeszkleniach, które zapewniają maksymalną przezierność i optymalny dostęp światła.

https://www.awilux.pl/pagesView,146,drzwi-przesuwne,PL

Oszczędność miejsca

Systemy przesuwne Awilux pozwalają na oszczędność miejsca, ponieważ nie zajmują przestrzeni wewnętrznej pomieszczenia. Dzięki temu można je z łatwością zintegrować z innymi elementami wystroju wnętrza. Drzwi przesuwne mają bardzo duże wymiary, ale nie wymagają dodatkowej przestrzeni do pełnego otwarcia.

W ostatnim czasie coraz popularniejszy staje się trend wykorzystania drzwi przesuwnych w starych budynkach. Zyskują one dzięki temu zupełnie inny. Bardziej nowoczesny charakter.

hg3l1hukqgcy1zy.png

Wbudowanie progu w podłogę pozwala cieszyć się bezkolizyjną komunikacją i pełnym komfortem wizualnym, jak i użytkowym.

https://www.awilux.pl/pagesView,163,schuco-ass-77-pd,PL

Łatwość użytkowania

Aluminiowe systemy przesuwne AWILUX są bardzo łatwe w użytkowaniu. Dzięki temu, że są wyposażone w wysokiej jakości mechanizmy przesuwne, można je z łatwością otwierać i zamykać, co zwiększa komfort użytkowania. Dodatkowo możemy je wyposażyć w solidne okucia i zabezpieczenia antywłamaniowe.

Wszystkie te cechy sprawiają, że aluminiowe systemy przesuwne AWILUX są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie elegancki design, wysoką jakość i funkcjonalność. Na takie rozwiązanie decyduje się obecnie coraz większa liczba inwestorów i indywidualnych użytkowników, którzy budują swój wymarzony dom. W ofercie marki AWILUX znajduje się wiele modeli aluminiowych drzwi przesuwnych. Warto poznać ich specyfikację lub skonsultować się z zespołem doradców firmy AWILUX, aby dobrać taki system, który będzie najbardziej odpowiadał naszym oczekiwaniom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here